FotoGeA.com bezpłatny miesięcznik o fotografowaniu i podróża

[ ciekawe strony o foto znalezione w sieci ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 918
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

FotoGeA.com bezpłatny miesięcznik o fotografowaniu i podróża

Post autor: MarekWaskiel » 21 kwie 2010, 12:04

Już jest do pobrania z sieci pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika FotoGEA.com, który jest skierowany do miłośników podróżowania i amatorów fotografowania. Po zarejestrowaniu się na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 prenumeratorzy, co miesiąc będą otrzymywać informację z linkiem do pobrania nowego numeru miesięcznika FotoGeA.com (plik PDF).


Aparat jest nieodłącznym towarzyszem współczesnych podróżników. Rejestrowane są na nim ważne dla nich chwile i miejsca, które ich poruszyły. Redakcja miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGEA.com pomaga Czytelnikom w nowym podejściu do fotografii podróżniczej. Dzięki zawartym informacjom i poradom łatwiej uniknie się rozczarowań, które są zmorą wielu osób: dlaczego zdjęcia oglądane po powrocie do domu wyglądają jakby inaczej, już nie porywają i nie powodują emocji. Twórcy miesięcznika są pewni, że po jego lekturze i obejrzeniu kilkuset zawartych w nim zdjęć prace Czytelników będą ciekawsze, lepsze i co najważniejsze na zawsze pozostanie w nich nastrój widzianej i przeżytej niezwykłej chwili.

Autorzy poszczególnych artykułów w pierwszym numerze przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porady. Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi przy takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu powstał miesięcznik nowy i ciekawy. Wart przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania.

Pierwszy numer zawiera m.in.:
- bogato ilustrowane reportaże z podróży przez Afrykę oraz Meksyk wraz z informacjami jak fotografować w Afryce i Ameryce Południowej. Inspirującą i czarno-białą wyprawę do fabrycznej Rudy Śląskiej. Podpowiedź miejsca na wiosenny plener czyli wyprawa w Beskid Niski. Przegląd nowości sprzętowych i książkowych. Felieton o własnej drodze do fotografii oraz praktyczne porady np. jaki obiektyw wybrać do swojej pierwszej lustrzanki i co zabrać na plener w Beskid Niski i do Meksyku. W rubryce FotoForum przedstawione są zdjęcia kilku debiutantów a numer zamyka wywiad oraz przedstawienie sylwetki mistrza fotografii podróżniczej - Marka Wachsbergera.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy, wypełnić prosty formularz na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć przycisk “Wyślij”.

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF, do jego przeglądania niezbędne jest darmowe oprogramowanie Adobe Reader.

Pod adresem http://www.fotogea.com działa redakcyjny blog.
_________________
http://www.waskiel.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość