Listopadowy numer miesięcznika FotoGeA.com

[ ciekawe strony o foto znalezione w sieci ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 918
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Listopadowy numer miesięcznika FotoGeA.com

Post autor: MarekWaskiel » 27 paź 2010, 15:00

FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF. Jest już do pobrania najnowszy – listopadowy numer tego czasopisma. Na prawie 90 stronach redakcja proponuje jak zwykle wiele interesujących opowieści i zdjęć z różnych stron świata.

Warto zwrócić uwagę m.in.:
• relację z samotnej podróży po Syrii
• opowieść o Macedonii – jednym z mniej znanych bałkańskich krajów powstałych po rozpadzie Jugosławii
• jako miejsce atrakcyjnych plenerów w Polsce redakcja tym razem proponuje Mazury z ich fascynującymi szlakami
• Janusz Czajkowski w swym felietonie nawołuje do „czytania zdjęć nie podług linijki”
• Agnieszka Muszyńska powróciła zafascynowana z wyprawy po Islandii dlaczego? O tym jest jej artykuł
• Marcin Wierzbicki opowiada o swoich zdziwieniach wynikających z kolejnego spotkania z morzem i piaskiem na Mierzei Kurońskiej
• Nie brakuje też wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „Woda jako główny motyw fotografii”.
• Rubryka Geagadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych a na stronie przygotowanej przez portal DCamera są informacje o zbliżających się konkurach fotograficznych
• W tym numerze nadal jest obecna bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.
• Numer zamyka wywiad z Piotrem Trybalskim o fotografii podróżniczej ilustrowany atrakcyjnymi fotografiami z różnych stron świata.

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny w sieci Internet. Autorzy poszczególnych artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie:
http://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość