Od Mauretanii po Podlasie czyli kwietniowa FotoGeA.com

[ ciekawe strony o foto znalezione w sieci ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 918
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Od Mauretanii po Podlasie czyli kwietniowa FotoGeA.com

Post autor: MarekWaskiel » 08 kwie 2011, 08:40

Jest już do pobrania kwietniowy numer FotoGeA.com, bezpłatnego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach.

W najnowszym numerze FotoGeA.com szczególnie polecamy reportaż z podróży po egzotycznej Mauretanii oraz intrygujący opis przygód w czasie wyprawy na Mont Blanc. Wielu chciałoby się zagubić w romantycznej Wenecji, redakcja miesięcznika podpowiada jak to rozbić najlepiej. Dwa artykuły dotyczą pisankowej tradycji naszego Podlasia: redakcja poleca podróż do Muzeum Pisanek w Ciechanowcu oraz do Lipska nad Biebrzą, gdzie wciąż powstają wielkanocne pisanki. Artykuły jak zwykle są zilustrowana mnóstwem ciekawych zdjęć!


Wielu początkujących fotografów podróżników zastanawia się jak w odwiedzanych krajach, reagować na wyciągnięte małe rączki, zapłakanych dzieci, proszących o drobne pieniążki. Piotr Trybalski dzieli się swoimi uwagami na ten temat. Warto poznać jego bardzo rozsądne stanowisko. Natomiast Janusz Czajkowski w swym felietonie zastanawia się nad początkiem… zdjęcia i przygody z fotografią.

W dziale FotoPorady można dowiedzieć się jak zrobić udane zdjęcia zorzy polarnej, natomiast w rubryce Gadżety redakcja przygotowała krótki przegląd fotograficznych nowości sprzętowych dostępnych na rynku. Na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl znajdują się aktualne informacje o nadchodzących konkurach fotograficznych.

Na trzech stronach można zobaczyć zdjęcia działu "Plusy dodatnie i plusy ujemne" z oceną zdjęć nasyłanych do redakcji przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją FotoGeA.com. Świetna nauka fotografowania!

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF)
wystarczy wypełnić formularz na stronie:

http://www.fotogea.com/?page_id=692

i kliknąć"Wyślij".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość