Strona 1 z 1

Grupa środowa 11.04 - 20.04.2012

: 12 kwie 2012, 07:39
autor: MarekWaskiel
Witam,

1.
Spotykamy się w 11 kwietnia / wtorek/ na pierwszych zajęciach o godz. 19.00 w Szkole Poligraficznej (róg Stawki i Jana Pawła II) w sali 102 (pierwsze piętro, koniec korytarza na wprost). Każde zajęcia trwają minimum do 21.00.

2.
Osoby przyjeżdżające autem. Jest kilka miejsc parkingowych bezpośrednio przed wejściem do szkoły (na chodniku) oraz na Stawki po drugiej stronie Al. Jana Pawła (tam jest ich najwięcej za przystankiem MZK).

Obrazek

3.
Na pierwsze zajęcia bardzo proszę o przyniesienie kilku swoich zdjęć (do 5 sztuk) w formie dobitek lub wydruków o wymiarach 13 na 18 cm lub zbliżonych np. 15 na 21cm (odbitki najlepiej na papierze matowym). Jeszcze raz przypominam, że na kursie zdjęcia uczestników oglądamy wyłącznie w takiej formie. Absolutnie nie posługujemy się prezentacjami elektronicznymi.
Przydatny będzie notatnik – najlepiej w formacie A4 ponieważ po wykładzie udostępniam materiały w formie konspektu, które będą do pobrania. Aparaty przynosimy na wszystkie plenery oraz zajęcia (wykłady) oznaczone czerwoną literką A w planie zajęć.

Wycieczki kursowe: szczegółowe informacje o wycieczkach będą podawane na zajęciach oraz na tym forum.