początkujący ZAPISY DO EDYCJI KURSU WIOSNA 2013

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty:629
Rejestracja:05 wrz 2010, 01:40
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Lokalizacja:Białystok/Warszawa
Kontakt:
początkujący ZAPISY DO EDYCJI KURSU WIOSNA 2013

Post autor: MarekWaskiel » 05 paź 2012, 10:55

Kurs fotografii Warszawa - Edycja WIOSNA 2013 r.

Zapraszam do EDYCJI ZIMA kursu dla początkujących "FOTOGRAFIA W PODRÓŻY - PODRÓŻ Z FOTOGRAFIĄ", która rozpocznie się w kwietniu 2013 r.
Edycja dla początkujących.

:: Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących. Jest zrównoważonym połączeniem teorii z praktyką. Jego celem jest pobudzenie wyobraźni jego uczestników (która jest niezbędna do stworzenia niepowtarzalnych ujęć) oraz przybliżenie aspektów technicznych i technologicznych współczesnej fotografii.

:: Na każdą edycję kursu :: Podróż z fotografią - fotografia w podróży:: zbieram niewielką grupę. Dzięki temu możemy rozmawiać o zdjęciach wszystkich osób uczestniczących w zajęciach. Trwa on 10 tygodni i składa się z wykładów, 2 całodniowych plenerów oraz pleneru nocnego. Co tydzień zadaję fotograficzne prace domowe, które są omawiane na kolejnych zajęciach. Finałem kursu jest wystawa absolwentów, a osoby chcące dalej poszerzać swoją wiedzę o fotografii mogą uczestniczyć w działaniach Fotograficznego Klubu Absolwentów(spotkania klubowe, plenery krajowe i zagraniczne oraz warsztaty i wystawy).

Więcej o kursie:
http://www.waskiel.pl/kurs.php

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość