Jak pokazać swoje zdjęcia w tym dziale?

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Kontakt:
Jak pokazać swoje zdjęcia w tym dziale?

Post autor: MarekWaskiel » 02 lis 2012, 10:41

Chciałbym zaprezentować na forum zdjęcia członków FKA w formie prezentacji portfolio 10-15 zdjęć uzupełnione o zdjęcia autora i notatki o tym czym się zajmuje na co dzień, co lubi fotografować i gdzie i jakich fotografów lubi itp. Zakładam, że byłaby to forma systematycznych prezentacji (o ile będą materiały). Jednak muszą być one wcześniej wysłane do mnie. Mam nadzieję, że co kilka tygodni będę tu mógł pokazywać zdjęcia nowego autora.

Jeżeli masz ochotę i jesteś członkiem FKA to poproszę o przesłanie do mnie mailem /marek.waskiel#gmail.com/ złożonego z 3 elementów:
1/Wybór 15 zdjęć: JPG bez kompresji dłuższy bok 800 pikseli (najlepiej z tytułami i np. informacją o miejscu wykonania)
2/Napisaną o sobie informację (notatkę pomogę zredagować o nic się nie martw) - około 800 znaków
3/ Twoje zdjęcie (przedstawiające Ciebie).

Portfolio będzie prezentowane w kolejności nadsyłania zgłoszeń.
Zapraszam do zabawy i dyskusji nad prezentowanymi zdjęciami :)
Proszę samemu nie wstawiać zdjęć w tym dziale - jeżeli chcesz pokazać swoje zdjęcia i o nich podyskutować na gorąco to zapraszam do społeczności FKA na G+

ODPOWIEDZ