Podstawowy Kurs fotografii Warszawa

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty:629
Rejestracja:05 wrz 2010, 01:40
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Lokalizacja:Białystok/Warszawa
Kontakt:
Podstawowy Kurs fotografii Warszawa

Post autor: MarekWaskiel » 28 lut 2015, 09:54

Jeżeli szukasz ciekawego i solidnego kursu fotografii dla początkujących i amatorów w Warszawie zapraszam na moje zajęcia – zaczynają się w kwietniu 2015 r. Przygotowałem ciekawy program, dzięki któremu od podstaw poznasz swój aparat oraz nauczysz się wykorzystywać jego moc tworząc dobre zdjęcia – takie, które sobie wymyśliłeś. Moim celem jest to by po 10 tygodniach kursu fotografia stała się Twoją pasją i fotografowanie sprawiało Ci wielką radość! Kurs od lat cieszy się dużą popularnością dlatego już teraz serdecznie zapraszam do zapisywania się na jego nową edycję zaczynającą się w kwietniu 2015 r.

Trwają zapisy
do GRUPY Z ZAJĘCIAMI WE WTOREK od godziny 19.00 do 21.00
START: 7 kwietnia KONIEC: 16 czerwca 2015 r
.

(przerwa w tygodniu pomiędzy 15 a 24 maja)
EDYCJA WIOSNA 2015 r.
Kurs fotografii Warszawa
PODRÓŻ Z FOTOGRAFIĄ – FOTOGRAFIA W PODRÓŻY
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Liczba miejsc w grupie: 15 / Wolnych: 6

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy
tu jest do pobrania
http://waskiel.pl/kwestionariusz_SR_04_06.doc


:: Jaki jest kurs?
Ciekawy i skuteczny: zajęcia wykładowe i ćwiczenia odbywają się raz w tygodniu późnym wieczorem od 19.00 do 21.00 (cały kurs trwa 10 tygodni), dodatkowo mamy 2 plenery w sobotę lub niedzielę (krajobrazowy oraz miejsko-portretowy) oraz plener zdjęć nocnych. Wszystko z dużą dawką praktyki. Jednak nigdzie nie pędzimy, zawsze mam czas aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i problemy.

:: Dla kogo?
Dla absolutnie początkujących i fotoamatorów chcących uporządkować swoją wiedzę. W grupie są osoby w wieku od dwudziestu kilku do pięćdziesięciu kilku lat i wszystkie łączy chęć poznania fotografii i zasad obsługi aparatu. Bez pośpiechu w spokojnej atmosferze uczymy się jak świadomie wykonywać zdjęcia, o których do tej pory jedynie marzyłeś.

:: O czym?
Poznasz swoją nową lustrzankę i obiektywy (jak skutecznie wykorzystać zawartą w nich moc), nauczysz się zasad kompozycji, dowiesz się jak panować nad światłem, pobudzisz swoją kreatywność. Potem już będziesz wiedzieć jak zrobić dobry portret swoim bliskim – rodzinie, dzieciom, znajomym. Nauczysz się też fotografować pejzaże i robić zdjęcia makro. Będziesz wiedział jak przygotowywać ciekawą relację z urlopu, wakacji lub dalekiej wyprawy.

:: Odkrywanie świata
Mój kurs zachęci Cię do samodzielnego fotografowania. Co tydzień będziesz realizować nowe i bardzo atrakcyjne fotograficzne zadanie w formie pracy domowej. One bardzo pomogą Ci lepszym obserwowaniu świata. Zauważysz jak wiele atrakcyjnych tematów masz wokół siebie i jaką radość może sprawić ich rejestrowanie.

:: Wrażliwość
Chciałbym przekazać Ci dużą dawkę wiedzy ale podstawowym moim zadaniem jest pobudzenie Twojej wrażliwości na światło, kolor czy temat zdjęcia (nauczenie widzenia czasami banalnych sytuacji i spraw, które mogą się stać wspaniałym tematem Twego zdjęcia). Zawsze sprawia mi niezwykła radość obserwowanie szybkich postępów uczestników moich kursów, którzy nie boją się otworzyć na niezwykłość otaczającego ich świata. Uczę szukania rewelacyjnych tematów bardzo blisko siebie i domu.

:: Dodatkowe atuty?
Pamiętaj – uczymy się w małych grupach około 15 osób. Kurs trwa 10 tygodni i zawsze jest czas by z każdym powtórzyć i wyjaśnić niezrozumiałe terminy lub sposoby pracy z aparatem. Zawsze mam czas by porozmawiać o Twoich zdjęciach (co w nich jest dobre a co należy poprawić). Masz dużo okazji do fotografowania: podczas prac domowych i na plenerach. Wówczas wiedzę teoretyczną łączymy praktyką. Nauka fotografii bez fotografowania prowadzona na innych weekendowych kursach jest niczym nauka pływania w basenie bez wody! Czy naprawdę o taką bezużyteczną umiejętność Ci chodzi? Po moim kursie zrozumiesz jak pięknym zajęciem jest świadome fotografowanie – czyli uzyskiwanie na zdjęciach dokładnie tego co sobie wymyśliłeś.

:: Wystawa
Kurs kończy się wspólną wystawą jego absolwentów. Jest ona przygotowana ze zdjęć powstałych po zakończeniu kursu i odbywa się około 3-4 miesięcy po jego zakończeniu. Na jej wernisaż możesz zaprosić swoja rodzinę, przyjaciół i znajomych aby zobaczyli dobre zdjęcia na ciekawej wystawie.

:: Absolwenci moich kursów mogą podnosić swoje umiejętności w prowadzonym przeze mnie Fotograficznym Klubie Absolwentów: http://www.forum.waskiel.ploraz publikować swoje zdjęcia i relacje z wypraw w miesięczniku Fotogea.com

:: Ile to kosztuje: 950 zł – wystawiane są rachunki na wszystkie wpłaty.

:: Miejsce: Kurs Fotografii Warszawa, Marek Waśkiel, Warszawa, ul. Stawki (raz w tygodniu przez 10 tygodni) plus 2 plenery w soboty lub niedzielę i plener zdjęć nocnych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość