Spotkanie organizacyjne 28 stycznia 2016 r.

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty:629
Rejestracja:05 wrz 2010, 01:40
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Lokalizacja:Białystok/Warszawa
Kontakt:
Spotkanie organizacyjne 28 stycznia 2016 r.

Post autor: MarekWaskiel » 12 sty 2016, 15:25

WYSTAWA ABSOLWENTÓW KURSU 2015 (pierwsze półrocze)

Dzień dobry,

Absolwentów moich kursów fotografii z pierwszego półrocza 2015 r., czyli którzy ukończyli kurs do końca czerwca 2015 r. (i wcześniejszych) zapraszam na spotkanie organizacyjne w sprawie wystawy po kursie.

Przed spotkaniem klubowym 28 stycznia 2016 dokonamy wyboru zdjęć, ustalamy ile osób będzie brać udział, wybierzmy komitet organizacyjny i ustalimy warunki finansowe i kalendarz działań.

28 stycznia 2016 godzi 18.00 KOLMET, ul. Olbrachta 94

Na spotkanie 28 stycznia 2016 r. osoby zainteresowane udziałem przynoszą po 5 zdjęć, które chcą pokazać na wystawie. Z owych 5 propozycji w trakcie wspólnej dyskusji zostaną wybrane zdjęcia do pokazania na wystawie w liczbie określonej... ich poziomem oraz liczbą uczestników wystawy. Propozycje muszą być dostarczone w formie odbitek 13 na 18 cm lub 15 na 21 cm na papierze matowym. Proszę nie przynosić większych ani mniejszych!

Zdjęcia muszą być dostarczone osobiście na spotkanie klubowe 28 stycznia 2016. – nie rozpatrujemy zdjęć nadesłanych mailem i dostarczonych przez osoby trzecie.

Zasada jest prosta: nie ma Cię na spotkaniach organizacyjnych wystawy – nie ma Twoich zdjęć na wystawie.

Zdjęcia proponowane na wystawę muszą być wykonane pomiędzy datą rozpoczęcia kursu a datą zgłoszenia zdjęć na wystawę i nie muszą być zdjęciami kursowymi. Zdjęcia muszą być oryginalnymi autorskimi propozycjami, mam nadzieję, że każda z osób przynosząca propozycje na wystawę ma tego świadomość.

Wystawa odbywa się na koszt uczestników (m.in. koszt odbitek passportu itp., ewentualnego katalogu i innych wydatków), który finalne zostanie określony przez wybrany pośród uczestników Komitet Organizacyjny.

Pozdrawiam
Marek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości