Strona 1 z 1

Warsztaty MAGICZNY BUDAPESZT nocą

: 15 sty 2016, 17:51
autor: MarekWaskiel
Warsztaty fotografii NOCNEJ
MAGICZNY BUDAPESZTZapraszamy Cię na niezwykłe warsztaty fotografii nocnej, które poprowadzimy (Marek Waśkiel i Sławomir Gawryluk) w magicznym Budapeszcie w dniach 7-10 kwietnia 2016 roku.

BRAK WOLNYCH MIEJSC


Obrazek


Podczas 4 dni spędzonych w tym fascynującym mieście nauczymy Cię wielu sposobów fotografowania miasta po zmierzchu.
Przygotowaliśmy niezwykle bogaty program praktycznych i teoretycznych zajęć dzięki, którym błyskawicznie nauczysz się jak dobrze przygotować się do takich sesji, jak wybierać najciekawsze miejsca oraz w jaki sposób fotografować, aby uzyskiwać rewelacyjne i efektowne kadry. Będą także warsztatowe zajęcia poświęcone obróbce nocnych zdjęć w programie Lightroom. Po naszych intensywnych warsztatach staniesz się specjalistą od miejskich zdjęć nocnych z kompleksowymi i praktycznymi umiejętnościami na temat ich realizacji.

Budapeszt żyje w nocy. Wybraliśmy już miejsca, które odwiedzimy i które zagwarantują nam cudowne plenery i dynamiczne kadry. Wszędzie będziemy o odpowiednim czasie co zagwarantuje wszystkim uczestnikom warsztatów rewelacyjne zdjęcia. Nocny Budapeszt jest pięknym i bezpiecznym miastem, w którym już fotografowaliśmy i poznaliśmy jego urocze zakamarki.


Obrazek


Na miejsce warsztatów wybraliśmy świetny hotel (****) z rewelacyjnym położeniem u stóp Starego Miasta skąd jest bardzo blisko do najciekawszych plenerów fotograficznych w Budapeszcie. Nie będziemy tracić czasu! W większość miejsc dojdziemy w czasie kilkunastominutowych spacerów w inne dojedziemy komunikacją publiczną.

O warsztatach:
Liczba uczestników 10 + 2 instruktorów (Marek Waśkiel i Sławek Gawryluk)
Ramowy program zajęcia teoretyczne w hotelu/sala: czwartek ok. 2 godzin, piątek sobota od 11.00 do 14.00. Fotografowanie w nocnym Budapeszcie od 18.00 do 23.00.

W cenie:
3 noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami (hotel ****). Bilety komunikacji miejskiej. Zajęcia warsztatowe w sali oraz w terenie oraz opieka instruktorów. Materiały szkoleniowe w formacie pdf po warsztatach. Transfer z lotniska dla osób, które lecą z nami.

Cena nie obejmuje:
:: Pozostałego wyżywienia (poza bardzo obfitymi śniadaniami). Wskażemy miejsca na smaczne jedzonko w dobrych cenach. Orientacyjny koszt obiadów w pobliskiej restauracji: 20—35 zł. Ceny produktów żywnościowych w sklepach podobne jak w Polsce.
:: Transportu z Polski do Budapesztu. Dojazd/dolot na miejsce warsztatów jest w gestii uczestników. Osobom zainteresowanym podróżą z nami wskażemy nasz lot itp. i zapraszamy do wspólnej podróży. Nie jest to jednak wymóg. Do wybranego przez nas hotelu, bazy warsztatów można dostać się w każdy dowolny sposób. Koszt lotu (linie lotnicze LOT), którym dostajemy się do Budapesztu na dziś wynosi ok 600 zł w obie strony.

Zgłoszenia poprzez nadesłanie formularza:
http://www.waskiel.pl/kwestionariusz_budapeszt.doc

więcej zdjęć:
http://waskiel.pl/wieczorem-w-budapeszcie/

Re: Warsztaty MAGICZNY BUDAPESZT nocą

: 21 sty 2016, 16:33
autor: arwerner
Jest obecnie (do 29.01) promocja LOT'u i bilet w obie strony do Budapesztu kosztuje około 400 zł.