Pierwsze Spotkanie Kursowe

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty:629
Rejestracja:05 wrz 2010, 01:40
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Lokalizacja:Białystok/Warszawa
Kontakt:
Pierwsze Spotkanie Kursowe

Post autor: MarekWaskiel » 30 mar 2017, 08:41

Witam,

1.
Spotykamy się w na pierwszych zajęciach o godz. 19.00 w Szkole Poligraficznej ul. Stawki 14 (róg Stawki i Jana Pawła II) w sali 208 (2 piętro, przy schodach). Każde zajęcia trwają minimum do 21.00.

2.
Osoby przyjeżdżające autem. Jest kilka miejsc parkingowych bezpośrednio przed wejściem do szkoły (na chodniku) oraz na Stawki po drugiej stronie Al. Jana Pawła (tam jest ich najwięcej za przystankiem MZK) są także miejsca za szkołą na ul. Dzikiej. Wiele osób korzysta z prostego rozwiązania jakim jest parkowanie auta w galerii Arkadia i spacer na miejsce zajęć ok. 10 min.(albo przejazd 2 przystanków tramwajem).

3.
Zgodnie z moimi zapowiedziami na pierwsze zajęcia bardzo proszę o przyniesienie kilku swoich zdjęć (do 5 sztuk) w formie dobitek lub wydruków o wymiarach 13 na 18 cm lub zbliżonych np. 15 na 21 cm (odbitki najlepiej na papierze matowym). Jeszcze raz przypominam, że na kursie zdjęcia uczestników oglądamy wyłącznie w takiej formie. Absolutnie nie posługujemy się prezentacjami elektronicznymi.

Przydatny będzie notatnik – najlepiej w formacie A4 ponieważ po wykładzie udostępniam materiały w formie konspektu, które będą do pobrania. Aparaty przynosimy na wszystkie plenery oraz zajęcia (wykłady) oznaczone czerwoną literką A w planie zajęć (został on wysłany mailem)

Wycieczki kursowe: szczegółowe informacje o wycieczkach będą podawane na zajęciach oraz na tym forum.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość