Wstępne informacje o plenerze Ukraińskie Bezdroża

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
Kasia Staniszewska
Kontakt:

Post autor: Kasia Staniszewska » 14 wrz 2009, 15:09

Ja też bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wyprawy za wspólne przeżycia i przygodę!

Szczególne podziękowania dla załogi G za niegasnące poczucie humoru, dla Oli i Włodka za Haviron, dla Wirka za pożyczenie termosu i pomoc, Bieszczadom i wertepom ukraińskim za to, że tak fascynujące i dalekie, dla Marka i Jacka za to, że zorganizowali ten plener, dla firmy Nissan za niezawodność auta, dla szefa za to, że dał mi urlop, i jeszcze chyba wypada podziękować rodzicom, ale to raczej nie ta impreza zatem OVER )

Awatar użytkownika
Kasia Staniszewska
Kontakt:

Post autor: Kasia Staniszewska » 14 wrz 2009, 17:09

Rany, zapomniałabym! Dla Marcina oczywiście, za ekspresowe dowiezienie z/do domu i muzykę, która grała w tle

rexteam

Post autor: rexteam » 14 wrz 2009, 17:09

było bosssssko

cieszę się, że Was wszystkich poznałam i mogłam spędzić z wami tyle fajnych i ciepłych chwil ( nie tylko tych w bani )

i za wspólne Załogi G dochodzenie

Awatar użytkownika
WoytekS
Kontakt:

Post autor: WoytekS » 15 wrz 2009, 00:09

Witajcie
Na tak odjazdowym wyjeździe już dawno nie byłem, wszysto inne, zaskakujące i bez schematu. Zabawa przednia, sępie towarzystwo doborowe no i nieprzewidywalny Jacek W.
Pozdrowienia dla wszystkich ukraińskich sępów

ODPOWIEDZ