Szkolenie lustrzanki SONY 04.10.2009 r.

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Kontakt:
Szkolenie lustrzanki SONY 04.10.2009 r.

Post autor: MarekWaskiel » 29 wrz 2009, 20:09

Szanowni Państwo

Pragnę zaprosić Państwa na szkolenie fotograficzne dla użytkowników aparatów Sony Alfa. Szkolenie odbędzie w następną niedzielę 4 października w Folwarku u Różyca nad zalewem Zegrzyńskim. Samo miejsce jest dosyć niezwykłe, malownicze i bardzo fotogeniczne. Mam nadzieję że zainspiruje ono Państwa do wykonania wielu zdjęć.

W wykonaniu dobrych i ciekawych fotografii chętnie Państwu pomogą szkoleniowcy firmy Sony. Poprowadzą oni zajęcia teoretyczne i praktyczne. Pokażą jak robić lepsze zdjęcia, odpowiedzą na Państwa pytania, wyjaśnią nie zawsze jasne sprawy techniczne. Do dyspozycji Państwa zostanie oddana cała gama obiektywów oraz oświetlenie.

Zapewniam dobrą zabawę oraz to że zadbamy o Wasze brzuchy:-) Cała impreza jest całkowicie bez kosztowa:-) Jedyne co trzeba zabrać ze sobą to Państwa aparat Sony Alfa.

Zbiórka o godzinie 10.20 na parkingu przed kinem Silver Screen. Na miejsce szkolenia zabierze nas autokar.

telefony kontaktowe:
Michał Stańczak 601356055
Marcin Kożuchowski 784046100

Proszę o potwierdzenie przybycia.

pozdrawiam
Michał Stańczak

Awatar użytkownika
aru
Kontakt:

Post autor: aru » 30 wrz 2009, 13:09

Ja się wybieram i już się zapisałem. Ktoś jeszcze z naszej braci Sony planuje?

ODPOWIEDZ