MINI REGULAMIN IV DOROCZNEJ WYSTAW

[ stare wieści sprzed wielu, wielu lat... ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty:629
Rejestracja:05 wrz 2010, 01:40
Imię:Marek
Nazwisko:Waśkiel
Lokalizacja:Białystok/Warszawa
Kontakt:
MINI REGULAMIN IV DOROCZNEJ WYSTAW

Post autor: MarekWaskiel » 13 sty 2012, 18:00

MINI REGULAMIN IV DOROCZNEJ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEGO KLUBU ABSOLWENTÓW

Członkowie FKA (z opłaconą składką ramową oraz mający za sobą udział w wystawach absolwentów lub klubowych)

1. Zgłaszają osobiście chęć udziału na spotkaniu 10 lutego i przynoszą po 5 zdjęć, które chcą pokazać na wystawie. Z owych 5 propozycji w trakcie dyskusji zostaną wybrane zdjęcia do pokazania na wystawie w liczbie określonej... ich poziomem oraz liczbą uczestników wystawy.

2. Wszystkie osoby pragnące brać udział w wystawie muszą mieć uregulowaną „Składkę Ramową” w wysokości 250 zł (zakup i konserwacja ram klubowych służących do prowadzenia wystaw) w chwili zgłoszenia czyli przed przedstawieniem prac do wyboru. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dokonaniem takiej wpłaty bardzo proszę o kontakt z Arkiem (aru na forum np. przez PW – prywatna wiadomość), który prowadzi fundusz ramowy (lub maila do mnie).

3. Zdjęcia proponowane na IV DW FKA muszą być dostarczone w formie odbitek 13 na 18 cm lub 15 na 21 cm na papierze matowym.

4. Zdjęcia muszą być dostarczone na spotkanie klubowe 10 lutego 2012 r. (osobiście lub w razie uzasadnionej nieobecności np. choroba – czego nikomu nie życzymy- przez inną osobę) – nie rozpatrujemy zdjęć nadesłanych mailem.
WAŻNE!!! Postanowiliśmy nauczeni smutnym doświadczeniem ostatnich lat, że na wystawie nie będzie zdjęć osób, które wszystko chcą załatwić przez osoby trzecie i nie pojawiają się na żadnym ze spotkań organizacyjnych IV WD FKA ( a potem także na wystawie). Zasada jest prosta: nie ma Cię na spotkaniach organizacyjnych IV WD FKA – nie ma Twoich zdjęć na wystawie.

5. Zdjęcia proponowane na wystawę muszą być wykonane pomiędzy 1 stycznia 2011 a datą finalnego zamknięcia przyjęć na IV DW FKA – nie przynoście zdjęć zrobionych wcześniej, czyli np. 1998 r. chociaż niewątpliwie są piękne i udane.

6. Zdjęcia muszą być oryginalnymi autorskimi propozycjami, mam nadzieję, że każda z osób przynosząca propozycje na wystawę ma tego świadomość.

7. Wystawa odbywa się na koszt uczestników (m.in. koszt odbitek passportu itp., katalogu i innych wydatków), który finalne zostanie określony przez wybrany pośród uczestników Komitet Organizacyjny. Udział w katalogu wystawowym jest obowiązkowy dla każdego wystawcy.

Awatar użytkownika
aru
Posty:27
Rejestracja:04 wrz 2010, 23:11
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Re: MINI REGULAMIN IV DOROCZNEJ WYSTAW

Post autor: aru » 15 sty 2012, 13:15

Osoby, które chcą wziąć udział w Wystawie, a nie dokonały jeszcze wpłaty na fundusz ramowy proszę o kontakt przez PW.
W wiadomości proszę podać adres e-mail na który wyślę szczegóły do wpłaty.
Pozdrawiam,
arek
____________
No to pstryk!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości