:: Wieczorna Akademia Fotografii

[ Dyskusja, Informacje, Wyjaśnienia]

Postprzez MarekWaskiel » 27 Lis 2013, 12:39

Fotografia jest wspaniałym hobby stając się dla wielu osób prawdziwą pasją. Pozwala na miłe spędzanie wielu cudownych chwil. Jednak, kiedy staramy się, aby nasze zdjęcia były coraz lepsze bywa także źródłem wielu pytań i problemów. Wiem o tym doskonale, ponieważ nie ma dnia abym od swoich absolwentów nie otrzymał maila z prośbą o poradę dotyczącą sprzętu, spraw technicznych, czy estetycznych. Staram się systematycznie na te pytania odpowiadać.

Wspieraniu fotograficznych pasji służy m.in. Fotograficzny Klub Absolwentów. Spotykamy się, co miesiąc, oglądamy wiele zdjęć, dyskutujemy o nich, pojawiają się informacje o sprzęcie i oprogramowaniu. Jednak wiem, że z różnych przyczyn nie zawsze masz czas i sposobność na to by uczestniczyć w jego piątkowych edycjach lub wyjazdowych plenerach. Czasami nie ma też okazji, aby podczas tych spotkań szybko odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

Dlatego przygotowałem nową formułę pielęgnowania naszych fotograficznych zainteresowań dostępną w zupełnie odmiennej formie: Wieczornej Akademii Fotografii Online .

będzie cyklem webinariów, podczas których będę odpowiadał na Twoje problemy oraz pytania zgłoszone przez inne osoby oraz objaśniał ważne zagadnienia fotograficzne.
Webinarium to spotkanie w Twoim domu. Wystarczy komputer podłączony do Internetu z dowolną przeglądarką internetową oraz głośniki lub słuchawki. Inaczej mówiąc będą to internetowe wykłady z obrazkami, być może filmami oraz z elementami interaktywności (np. czat).

Przekaże Ci wiele praktycznej wiedzy! Jestem pewien, że Ci się spodoba!

Dostęp do Wieczornej Akademii Fotografii będą mieli Wyłącznie Absolwenci moich kursów i warsztatów fotograficznych. Będzie to minimum jedno spotkanie w miesiącu – jak się domyślasz późnym wieczorem trwające około 1,5 godziny. Jeżeli nie będziesz wówczas obecny online to zaraz po spotkaniu w archiwum będzie dostępne jego kompletne nagranie, które potem odsłuchasz w dogodnym dla siebie czasie.

Pierwsze spotkanie Wieczornej Akademii Fotografii odbyło się 8 grudnia w niedzielę o godzinie 21.00

Jeżeli chcesz dołączyć to..
ODWIEDŹ STRONĘ Z ANKIETĄ WYPEŁNIJ JĄ!
JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ POZOSTAW W ANKIECIE SWEGO MAILA.

:: Zadaj pytanie, zgłoś problem
Abym mógł przygotować cykl spotkań z odpowiedziami na Twoje pytania bardzo Cię proszę wypełnij krótką ankietę, tam np. zgłosisz swoje problemy i zasugerujesz, jaki termin spotkania najbardziej Ci odpowiada. Proszę wypełnij ankietę nawet, jeżeli nie jesteś zainteresowany udziałem.

Adres ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1Ke1Ch2 ... 8/viewform

:: Minimalne Koszty
Spotkania będę prowadził bezpłatnie. Jednak niezbędne są wydatki na utrzymanie infrastruktury technicznej koniecznej do prowadzenia takich spotkania online: wynajęcie oprogramowania, serwera, łącze internetowe itp. Dlatego Udział w tych spotkaniach wiąże się z Niewielką Roczną Opłatą w wysokości 57 zł, którą w całości przeznaczam na wydatki techniczne!

:: UWAGA! :: UWAGA! :: UWAGA!
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w Akademii podczas wypełnia ankiety wpisz swego maila, lub napisz do mnie maila wówczas prześlę Ci numer konta do wpłaty 57 zł. Zaproszenie na Webiarium WAF otrzymasz mailem.

Przypominam, do słuchaczy WIECZORNEJ AKADEMII FOTOGRAFII MOŻESZ DOŁĄCZYĆ W KAŻDEJ CHWILI! ODWIEDŹ STRONĘ Z ANKIETĄ WYPEŁNIJ JĄ! JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ POZOSTAW W ANKIECIE SWEGO MAILA.

Pozdrawiam
Marek Waśkiel

PS.
Proszę wypełnij ankietę nawet jeżeli na razie nie będziesz uczestniczyć w webinariach:
Adres ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1Ke1Ch2 ... 8/viewform
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Re: :: Wieczorna Akademia Fotografii

Postprzez dds » 08 Gru 2013, 23:42

Przyznam się, że po raz pierwszy z uwagą (przez całe 1,5 h ) słuchałam Cię Marku i co najważniejsze zgadzam się z Tobą w 120% :-). Tylko jest jeden mały problem. Jak to wprowadzić w swoje działania fotograficzne. Ale powoli .. chyba się da :D .
Czekam na zapis wykładu, bo juz chciałabym go drugi raz posłuchać.
Danuta
dds

Obrazki: 1

Postprzez MarekWaskiel » 08 Gru 2013, 23:59

Witam Danusiu,
wprowadzić da się ową metodą "drobnych kroczków". Jest wówczas czas na refleksję oraz nabranie dystansu.
Nagranie będzie dostępne jutro.
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Postprzez artur natorski » 25 Gru 2013, 20:50

Marku,
kiedy planujesz kolejne spotkanie?

pzdr

Artur
artur natorski

Postprzez MarekWaskiel » 08 Sty 2014, 23:55

Na kolejne Webinarium Wieczornej Akademii Fotografii zapraszam 19 stycznia o godzinie 21.00.
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Wróć do WIECZORNA AKADEMIA FOTOGRAFII

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość