Zajęcie dla fotografa / wolontariat

wybierasz się na fotki i chciałbyś kogoś zabrać?
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 918
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Zajęcie dla fotografa / wolontariat

Post autor: MarekWaskiel » 27 mar 2013, 19:56

Otrzymałem zapytanie od Fundacja Habitat for Humanity Poland, która działa na rzecz problemów mieszkalnictwa w Polsce.

Zajmując się ona zarówno pomocą rodzinom w budowie domów jak również działaniami rzeczniczymi uwrażliwiającymi społeczeństwo oraz przedstawicieli władz na problem biedy mieszkaniowej. Możecie poczytać o niej na stronie (http://habitat.pl) oraz na facebooku (http://www.facebook.com/HabitatPL).

Owa Fundacja zgłosiła się do mnie z pytaniem czy nie znalazł by się wśród nas ktoś zainteresowany pomocą w zakresie dokumentacji akcji woluntarystycznych, przygotowania sporadycznych wystaw fotograficznych oraz wykonania zdjęć do materiałów reklamowych.

Fundacja mieści się w Warszawie ale akcje odbywają że się zarówno w stolicy jak i na terenie całego kraju (obecnie planowana jest budowa w Poznaniu).

Taki wolontariat to świetna okazja by poznać wolontariuszy którzy zjeżdżają się z całego świata by wspólnie pracować i budować lepszą przyszłość dla ubogich i wykluczonych rodzin, jak również by pokazać swoje prace szerszemu gronu odbiorców.

Jeśli są jacyś zainteresowani lub ktoś z Was chciałby dowiedzieć się więcej proszę koniecznie pisać na rekrutacja@habitat.pl podając swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, dane kontaktowe oraz w jakim zakresie moglibyście się zaangażować w wolontariat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość