Zajęcie dla fotografa / wolontariat

wybierasz się na fotki i chciałbyś kogoś zabrać?

Zajęcie dla fotografa / wolontariat

Postprzez MarekWaskiel » 27 Mar 2013, 19:56

Otrzymałem zapytanie od Fundacja Habitat for Humanity Poland, która działa na rzecz problemów mieszkalnictwa w Polsce.

Zajmując się ona zarówno pomocą rodzinom w budowie domów jak również działaniami rzeczniczymi uwrażliwiającymi społeczeństwo oraz przedstawicieli władz na problem biedy mieszkaniowej. Możecie poczytać o niej na stronie (http://habitat.pl) oraz na facebooku (http://www.facebook.com/HabitatPL).

Owa Fundacja zgłosiła się do mnie z pytaniem czy nie znalazł by się wśród nas ktoś zainteresowany pomocą w zakresie dokumentacji akcji woluntarystycznych, przygotowania sporadycznych wystaw fotograficznych oraz wykonania zdjęć do materiałów reklamowych.

Fundacja mieści się w Warszawie ale akcje odbywają że się zarówno w stolicy jak i na terenie całego kraju (obecnie planowana jest budowa w Poznaniu).

Taki wolontariat to świetna okazja by poznać wolontariuszy którzy zjeżdżają się z całego świata by wspólnie pracować i budować lepszą przyszłość dla ubogich i wykluczonych rodzin, jak również by pokazać swoje prace szerszemu gronu odbiorców.

Jeśli są jacyś zainteresowani lub ktoś z Was chciałby dowiedzieć się więcej proszę koniecznie pisać na rekrutacja@habitat.pl podając swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, dane kontaktowe oraz w jakim zakresie moglibyście się zaangażować w wolontariat
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
 
Posty: 899
Obrazki: 11
Rejestracja: 05 Wrz 2010, 01:40
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do Wyjeżdżam, szukam, pojadę - ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron