Konkurs na Forumowe Zdjęcie Miesiąca – Regulamin

[ Tu jest regulamin konkursu i dyskusja o konkursie]

Moderator: mwierzbi

Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 919
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Konkurs na Forumowe Zdjęcie Miesiąca – Regulamin

Post autor: MarekWaskiel » 27 sty 2011, 10:04

Konkurs na Forumowe Zdjęcie Miesiąca – Regulamin

1. W konkursie na Forumowe Zdjęcie Miesiąca mogą brać udział wszyscy zarejestrowani uczestnicy forum http://www.forum.waskiel.pl
2. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedno wykonane przez siebie zdjęcie, które nie było wystawiane ani publikowane wcześniej oraz powstało nie wcześniej niż 3 miesiące przed ogłoszeniem konkursu
3. Zdjęcie nie może przekraczać rozmiarów 1200 na 600 pikseli i być „cięższe” niż 1024 kB (czyli 1 MB)
4. Konkurs przebiega w kliku etapach:
a/zgłaszanie zdjęć w określonym terminie, poprzez dodanie ich do galerii konkursowej – co można zrobić wyłącznie po prawidłowym zalogowaniu się na forum.
b/ potem ocenianie (zdjęciom pozostali uczestnicy forum mogą wystawiać dowolne oceny w skali 1-5 czyli więcej dla Twoim zdaniem ciekawszego)
c/ i na końcu komentowanie zdjęć (już po ogłoszeniu wyników).
5. Wszystkie daty ograniczające dodawanie, ocenianie komentowanie zdjęć są widoczne po tytułem konkursu na stronie forumowej galerii
6. Wygrywa Autor, którego zdjęcie zbierze największą ilość punktów.
7. Nazwiska, pseudonimy autorów (czyli ich nicki z forum) uczestników oraz oceny zdjęć są niewidoczne aż do czasu zakończenia konkursu.
8. Nie można głosować na swoje zdjęcie.
9. Zakładanie większej ilości kont w celu wysyłania dodatkowych zdjęć lub głosowania na swoje zdjęcia jest zakazane, będzie ścigane i piętnowane.
10. Uczestnik konkursu oświadcza, że przysługuje mu pełnia praw autorskich majątkowych i osobistych (w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) do utworów (tekstów) nadesłanych w Konkursie.
11. W przypadku jakichkolwiek roszczeń wynikających z tytułu naruszenia praw autorskich do utworów (tekstów) nadesłanych w Konkursie, Uczestnik konkursu zwolni administrację forum http://www.waskiel.pl z wszelkiej odpowiedzialności w powyższym zakresie.
12. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341 z późn. zm.).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość