Anna Granat

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]

Anna Granat

Postprzez MarekWaskiel » 10 Lut 2017, 06:34

Image

Na codzień pracuję w biurze jako księgowa ale od kilku lat moją pasją jest fotografia. To po pracy zaczyna się moje prawdziwe życie. Uwielbiam podróżować i spacerować z aparatem. Uważnie wtedy obserwuję świat, dostrzegam jego barwy i piękno, poszukując idealnego światła. Niezwykłe jest to, jak wiele można cudownych rzeczy odkryć skupiając się tylko na obecnej chwili oraz jak można wypocząć od pędu dnia codziennego trzymając aparat w dłoni.
Uwielbiam wyjazdy plenerowe, dzięki którym nie tylko mam okazję rozwinąć moje umiejętności ale także mogę zwiedzić wspaniałe miejsca oraz poznać wyjątkowych ludzi, pasjonatów fotografii.
Uwielbiam fotografować krajobrazy i ogólnie naturę, jednak próbuję innych dziedzin m.in. street foto, fotografia kulinarna, portret, fotografia sportowa.
Dziś wiem, że bez fotografii nie potrafiłabym już funkcjonować.

Moje zdjęcia można obejrzeć na blogu: http://granatowafotografia.blogspot.com

Anna ukończyła ukończyła kurs podstawowy Marka Waśkiela wiosną w roku 2013, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych jesienią roku 2013.

Image

Bajkowe Lofoty

Image

Budzi się dzień na Podlasiu.

Image

Jesienne Bieszczady.

Image

Domek marzeń.

Image

Mglisty poranek na Podlasiu.

Image

Spacer ulicami Lizbony.

Image

Nad Bugiem wśród szumiących traw.

Image

Poranek nad Przełomem Białki.

Image

Zorza.

Image

Wyścig.

Image

W drodze na Rusinową Polanę.

Image

Poranek na Podhalu.

Image

Samotnik.

Image

Wybrzeże Sommaroy.

Image

Poranna kawa.
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do PORTFOLIO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości