Magdalena Oksańska

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]

Magdalena Oksańska

Postprzez MarekWaskiel » 12 Lis 2016, 10:16

Image

urodzona i mieszkająca w Warszawie, ale wychowana tak naprawdę wśród natury na działce nad Wkrą 50 km od Warszawy, gdzie spędza każdy wolny wiosenny i letni weekend. Miłośniczka przyrody a fotografia pozwala jej jeszcze bardziej się do niej zbliżyć czego dowodem coraz częstsze zdjęcia ptaków, owadów, itp. Jej miejsce na ziemi to z pewnością "ukochane Bieszczady", gdzie jest czasem kilka razy w roku ja twierdzi ciągle zbyt rzadko!

Mówi o sobie: "Lubię wędrować po nieskończonych połoninach i podziwiać niesamowite wschody i zachody słońca a także szukać każdego promyka światła nawet w pochmurne dni. Fotografowałam zawsze ale tak naprawdę od jakiś 5 lat (czyli od rozpoczęcia przygody fotograficznej z Markiem Waśkielem) stało się to moją pasją, której poświęcam każdą możliwą chwilę i łączę z podróżami.
Zawodowo – „robię w nieruchomościach”. Zimą więcej czasu poświęcam szlifowaniu warsztatu portretowego (stąd załączone portrety) a ostatnio więcej staram się fotografować Warszawę, która często mnie drażni! FKA to dla mnie świetnie spędzone chwile wśród wspaniałych ludzi, przyjaciół, pozytywnie zakręconych na punkcie fotografii."

Magda ukończyła kurs podstawowy Marka Waśkiela w roku 2011, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych w roku 2012

Image

Zachód słońca w Warszawie.

Image

Tatry widziane po zachodzie z Połoniny Wetlińskiej.

Image

„Letnie” Lofoty.

Image

Toskania- dolina D'Orcia.

Image

Zimowy portret.

Image

Wiosenny portret.

Image

Zachód słońca przy Chatce Puchatka.

Image

W lusterku – Bieszczady.

Image

Zimowy wschód słońca nad Caryńską.

Image

Mietek – smolarz.

Image

Zimowe dokarmianie – sikory bogatki.

Image

Wielkie oczy – popularnie ważka, naukowo łątka

Image

Eksplozja zieleni- zorza polarna w Norwegii.

Image

Zaprzyjaźniony kowalik.

Image

Miasto nocą – Budapeszt.
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do PORTFOLIO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość