Piotr Ptak

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]

Piotr Ptak

Postprzez MarekWaskiel » 12 Lis 2016, 11:05

Image

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa i na co dzień prowadzę firmę zajmującą się badaniami materiałów i konstrukcji budowlanych.
Zdjęcia robię od kilkunastu lat, ale wcześniej aparatu używałem raczej tylko podczas podróży, albo na specjalne okazje. Przed dwoma laty zdecydowałem się na uczestnictwo w kursie fotografii organizowanym przez Marka Waśkiela i od tego czasu fotografia stała się moim głównym hobby. Codziennie obserwuję otaczającą mnie przyrodę w poszukiwaniu ciekawych kadrów i dobrego światła.

Mój ulubiony gatunek fotografii to fotografia krajobrazowa.
Największą radość daje mi penetrowanie z aparatem okolic Sulejowa, mojej rodzinnej miejscowości.
Bardzo lubię wypady na warsztaty i plenery klubowe. Jest to okazja, aby dobrym towarzystwie, poznawać nowe okolice i trenować technikę fotografowania.
Pasjonuje mnie przestrzeń i surowość krajobrazów krajów północnych i chciałbym tam często wracać po dobre zdjęcia.

Piotr ukończył kurs podstawowy Marka Waśkiela w roku 2014, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych w roku 2015

Image

Północny blask.

Image

Strażnik z Bath.

Image

Suwalski spokój.

Image

Tower.

Image

W cysterskim stawie.

Image

Za domem teściowej.

Image

Aurorka.

Image

Brzozy w Wierzbie.

Image

Bug, 5 rano.

Image

Granica niepogody.

Image

Już po żniwach.

Image

Kjerkfjorden.

Image

Kładka na Luciąży.

Image

Łuna nad Wisłą.

Image

Poranne łowy.
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do PORTFOLIO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość