Piotr Ptak

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Kontakt:

Piotr Ptak

Post autor: MarekWaskiel » 12 lis 2016, 11:05

Obrazek

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa i na co dzień prowadzę firmę zajmującą się badaniami materiałów i konstrukcji budowlanych.
Zdjęcia robię od kilkunastu lat, ale wcześniej aparatu używałem raczej tylko podczas podróży, albo na specjalne okazje. Przed dwoma laty zdecydowałem się na uczestnictwo w kursie fotografii organizowanym przez Marka Waśkiela i od tego czasu fotografia stała się moim głównym hobby. Codziennie obserwuję otaczającą mnie przyrodę w poszukiwaniu ciekawych kadrów i dobrego światła.

Mój ulubiony gatunek fotografii to fotografia krajobrazowa.
Największą radość daje mi penetrowanie z aparatem okolic Sulejowa, mojej rodzinnej miejscowości.
Bardzo lubię wypady na warsztaty i plenery klubowe. Jest to okazja, aby dobrym towarzystwie, poznawać nowe okolice i trenować technikę fotografowania.
Pasjonuje mnie przestrzeń i surowość krajobrazów krajów północnych i chciałbym tam często wracać po dobre zdjęcia.

Piotr ukończył kurs podstawowy Marka Waśkiela w roku 2014, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych w roku 2015

Obrazek

Północny blask.

Obrazek

Strażnik z Bath.

Obrazek

Suwalski spokój.

Obrazek

Tower.

Obrazek

W cysterskim stawie.

Obrazek

Za domem teściowej.