Anna Mierzejewska Miziołek

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]

Anna Mierzejewska Miziołek

Postprzez MarekWaskiel » 21 Lis 2016, 12:00

Image

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do otaczającego mnie świata, uwielbiam przyrodę, muzykę, malarstwo, dobre kino, książkę i podróże.
Gdy ponad dwa lata temu sięgnęłam po swoją pierwszą cyfrową lustrzankę, nie spodziewałam się, że fotografia stanie się moją wielką pasją i przygodą.

Najchętniej fotografuję pejzaże, ponieważ fascynuje mnie świat natury malowany światłem, ścielącym się po różnych płaszczyznach, tworząc niepowtarzalną grę światła i cienia. Wśród moich zdjęć szczególne miejsce zajmują prace przedstawiające wschody słońca, gdzie mgła w połączeniu ze światłem tworzą nierozłączny duet i wyjątkowy magiczny klimat ulotnej chwili, na długo pozostający w pamięci.

Fotografia jest dla mnie czymś szalenie ważnym, kiedy fotografuję nie istnieje nic poza nią.
Staram się nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie fotografii, poprzez czytanie fachowej literatury, uczestniczenie w warsztatach fotograficznych oraz oglądanie prac innych fotografików. Moje motto brzmi: „ Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro.” Imogen Cunninghen

Anna ukończyła kurs podstawowy Marka Waśkiela w roku 2014, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych w roku 2015

Image

Zachód nad Bugiem.

Image

W złocistej koronie.

Image

Nostalgia

Image

Nadbużańskie świtanie.

Image

W porannej mgle.

Image

W welonie mgieł.

Image

Bieszczadzkie świtanie.

Image

Deszczowa piosenka.

Image

Fields of Gold.

Image

Fronty nadbużańskie.

Image

Impresja lipcowa.

Image

Jesienna kompozycja.

Image

Makowa panienka.

Image

Morze mgieł.

Image

Niebo zima malowane.jpg
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do PORTFOLIO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość