Paweł Szkurłat

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Kontakt:

Paweł Szkurłat

Post autor: MarekWaskiel » 05 sty 2017, 14:19

Obrazek

Jestem warszawiakiem od urodzenia, ukończyłem studia ekonomiczne, zawodowo prowadzę firmę handlową oferującą sprzęt do badań geotechnicznych i pomiarowych.
Zaczynałem się bawić aparatem ponad 10 lat temu, starając się zarejestrować aparatem mój ukochany sport - tenis a potem siatkówkę i tak się zaczęło. Stałem się posiadaczem lustrzanki cyfrowej, którą zacząłem zawsze zabierać ze sobą w podróże. Gdy wyruszyłem do Ameryki Południowej już na zawsze urzekł mnie świat barw, emocji i ulotnych chwil zarejestrowanych na kliszy czyli karcie CF aparatu. Kolor stał się ważną częścią mojej fotografii.
Gdy poznałem Marka i zapisałem się na kurs fotografii, zrozumiałem jak skutecznie przełożyć to co dostrzegam w poprawny kadr i od tego czasu staram się doskonalić swój warsztat.
Lubię fotografować „w akcji”, w ulicznym zgiełku jak również krajobrazy i ludzi. W plenerze, nie w studiu. Wypatrzeć ciekawy, niebanalny kadr. Odkrywać świat, podróżując i obserwując toczące się życie.
Zapraszam na moją stronę: http://www.fotopablito.eu

Paweł ukończył kurs podstawowy Marka Waśkiela w roku 2011, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych w roku 2012

Obrazek
Chłopiec w arafatce.

Obrazek
Kobieta i barwy medyny.

Obrazek
Cukiereczki

Obrazek
Dach

Obrazek
kobieta i manekiny.

Obrazek
Niebieskie miasto Szafszawan.