Anna Granat

[czyli co fotografują, czym się zajmują i co lubią członkowie FKA]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Kontakt:

Anna Granat

Post autor: MarekWaskiel » 10 lut 2017, 06:34

Obrazek

Na codzień pracuję w biurze jako księgowa ale od kilku lat moją pasją jest fotografia. To po pracy zaczyna się moje prawdziwe życie. Uwielbiam podróżować i spacerować z aparatem. Uważnie wtedy obserwuję świat, dostrzegam jego barwy i piękno, poszukując idealnego światła. Niezwykłe jest to, jak wiele można cudownych rzeczy odkryć skupiając się tylko na obecnej chwili oraz jak można wypocząć od pędu dnia codziennego trzymając aparat w dłoni.
Uwielbiam wyjazdy plenerowe, dzięki którym nie tylko mam okazję rozwinąć moje umiejętności ale także mogę zwiedzić wspaniałe miejsca oraz poznać wyjątkowych ludzi, pasjonatów fotografii.
Uwielbiam fotografować krajobrazy i ogólnie naturę, jednak próbuję innych dziedzin m.in. street foto, fotografia kulinarna, portret, fotografia sportowa.
Dziś wiem, że bez fotografii nie potrafiłabym już funkcjonować.

Moje zdjęcia można obejrzeć na blogu: http://granatowafotografia.blogspot.com

Anna ukończyła ukończyła kurs podstawowy Marka Waśkiela wiosną w roku 2013, a potem jego kurs dla średniozaawansowanych jesienią roku 2013.

Obrazek

Bajkowe Lofoty

Obrazek

Budzi się dzień na Podlasiu.

Obrazek

Jesienne Bieszczady.

Obrazek

Domek marzeń.

Obrazek

Mglisty poranek na Podlasiu.

Obrazek

Spacer ulicami Lizbony.