Roztoczański Plener Członków FKA 19/20/21 kwietnia 2013

[BIESZCZADZKI Plener Członków FKA 3/4/5/6 października 2013 ]

Roztoczański Plener Członków FKA 19/20/21 kwietnia 2013

Postprzez MarekWaskiel » 27 Mar 2013, 11:43

Serdecznie zapraszam do udziału w Plener Członków FKA który odbędzie się 19/20/21 kwietnia na Roztoczu w Horyńcu.

Mam nadzieję, że będzie to już prawdziwa wiosna z ciepłymi, słonecznymi dniami oraz pełnymi gwiazd nocami podczas których mogą powstać ciekawe zdjęcia.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w tym spotkaniu to proszę pamiętaj, że będę oczekiwał „fotograficznego wpisowego” np. w formie fotokastu albo odbitek na mini wystawkę – będą sznurki i spinacze… lub innej formy prezentacji swojej fotograficznej działalności. W piątek bowiem odbędą się Nocne Spotkania z Fotografią :)

Koszt pobytu to ok. 280 zł od osoby.

Zawiera dwa noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienkami w pensjonacie Hubertus, dwa śniadania, dwa obiady, jedną kolację, sobotnie spotkanie przy ognisku (pieczona dziczyzna i zespół muzyczny).

Dojazd we własnym zakresie.
Przed wyjazdem udostępnię listę osób zgłoszonych na Plener, aby można było dogadywać się w sprawie np. wspólnego podróżowania jednym autem do Horyńca.

Osoby zainteresowane udziałem bardzo proszę o maila do mnie ze zgłoszeniem - czyli podaniem imienia i nazwiska.

Podam wówczas numer konta do wpłaty 150 zł zaliczki (pozostała część płatna na miejscu).
Jej wpłata będzie podstawą do wpisania na listę uczestników.

Miejsc jest około 20 i zapisy odbywają się na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :)
Jeżeli masz jakieś pytania – proszę pisz do mnie

marek.waskiel@gmail.com

Wstępny plan Pleneru:

Piątek
13.00 Przyjazd uczestników
14.00 Obiad
Fotograficzny spacer po okolicach Horyńca
21.00 – kolacja – Nocne Spotkania z Fotografią - pokazy zdjęć i prezentacji

Sobota
8.00 - Śniadanie
Wyjazd na plenerową wyprawę po okolicach Horyńca / obiad lub przegryzka gdzieś na trasie
20.00 Nocne Spotkania z Fotografią (pokazy zdjęć i prezentacji oraz: wiata, ognisko, pieczony prosiak, zespół muzyczny)

Niedziela
Śniadanie 8.00
Plenerowa wyprawa w okolice Horyńca
Obiad 14.00 –
Zakończenie pleneru wyjazd do domów.
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Re: Roztoczański Plener Członków FKA 19/20/21 kwietnia 2013

Postprzez MarekWaskiel » 23 Kwi 2013, 22:39

Od piątku do niedzieli byliśmy w Horyńcu i okolicach. Pogoda sprzyjała i można sobie było poćwiczyć wiele rodzajów fotografii. Oto kilka migawek z wyjazdu:

Image

Oto horyńcowa ekipa: Kasia, Grzegorz, Mirek, Ela, Marcin, Marek, Ela, Magda i Ania.

Image

Oto horyńcowa ekipa wersja 2

Image

Marek i pies najlepszy przyjaciel... karkówki :)

Image

Magda i Marek... czekają
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator

Obrazki: 11
Miejscowość: Białystok/Warszawa

Wróć do Wspolne Plenery - propozycje i plany

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość