FKA na Google PLUS

[ pokazuj nowe zdjęcia, dyskutuj, informuj FKA na GOOGLE PLUS ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Kontakt:

FKA na Google PLUS

Post autor: MarekWaskiel » 10 sie 2013, 13:17

Dzień dobry,

członkowie Fotograficznego Klubu Absolwentów robią dużo zdjęć i często chcą o nich rozmawiać. Stworzyłem zatem zamkniętą grupę tzw. Społeczność w Google+. Fotograficzny Klub Absolwentów.

Zrobiłem to z myślą o prezentowaniu naszych nowych zdjęć, wymianie opinii o nich oraz przekazywania ważnych informacji i zaproszeń.

Zachęcam do przyłączenia się do tej grupy oraz namawiam do aktywnego udziału, czyli prezentowania nowych zdjęć oraz dyskusji o nich. Jednak aby się do niej dostać trzeba być uczestnikiem G+. Zachęcam do założenia w Google PLUS konta i udziału w grupie. Jest ona „zamknięta” dlatego po założeniu konta w G+ wymagana jest obecnie wystosowanie przez Was indywidualnej prośby o dołączenie do grupy (wysłanej z poziomu społeczności) - tylko wówczas mogę "zaakceptować Wasze podanie" o przyłączenie do społeczności.

Przyłącz się do FKA na Google PLUS i dodawaj nowe zdjęcia, dyskutuj o nich, zobacz jak fotografują inni członkowie FKA!
https://plus.google.com/u/0/communities ... 8477842889

Pozdrawiam.
Marek

PS.
Wybrałem G+ ponieważ ma ona dobre narzędzia do wprowadzania i edycji zdjęć oraz nie sięga po prawa majątkowe do naszych zdjęć w przeciwieństwie do FB.

ODPOWIEDZ