Spotkanie organizacyjne 23.02 godz. 19.00 na Stawki

[ terminy, ogłoszenia, informacje spotkanie 23.02 godz. 19.00 ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 919
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Spotkanie organizacyjne 23.02 godz. 19.00 na Stawki

Post autor: MarekWaskiel » 11 lut 2015, 12:51

Wystawa Absolwentów Kursu - spotkanie organizacyjne 23.02 godz.19.00

Dzień dobry,

Absolwentów moich kursów fotografii z roku 2014 (i wcześniejszych) zapraszam na spotkanie organizacyjne w sprawie wystawy fotograficznej po kursie: Wystawa Absolwentów Kursu Debiuty.

Na spotkaniu 23 lutego dokonamy wyboru zdjęć, ustalamy ile osób będzie brać udział, wybierzmy komitet organizacyjny i ustalimy warunki finansowe i kalendarz działań.

Termin spotkania : 23 luty (poniedziałek) godz. 19.00 ul. Stawki sala 102 – czyli miejsce kursu

Na spotkanie osoby zainteresowane udziałem przynoszą po 5 zdjęć, które chcą pokazać na wystawie. Z owych 5 propozycji w trakcie wspólnej dyskusji zostaną wybrane zdjęcia do pokazania na wystawie w liczbie określonej... ich poziomem oraz liczbą uczestników wystawy. Propozycje muszą być dostarczone w formie odbitek 13 na 18 cm lub 15 na 21 cm na papierze matowym. Proszę nie przynosić większych ani mniejszych!

Zdjęcia muszą być dostarczone osobiście na spotkanie nie rozpatrujemy zdjęć nadesłanych mailem i dostarczonych przez osoby trzecie. Zasada jest prosta: nie ma Cię na spotkaniach organizacyjnych wystawy – nie ma Twoich zdjęć na wystawie!

Zdjęcia proponowane na wystawę muszą być wykonane pomiędzy datą rozpoczęcia kursu a datą zgłoszenia zdjęć na wystawę. Zdjęcia muszą być oryginalnymi autorskimi propozycjami, mam nadzieję, że każda z osób przynosząca propozycje na wystawę ma tego świadomość.

Wystawa odbywa się na koszt uczestników (m.in. koszt odbitek passportu itp., ewentualnego katalogu i innych wydatków), który finalne zostanie określony przez wybrany pośród uczestników Komitet Organizacyjny.

Pozdrawiam
Marek Waśkiel

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość