Strona 1 z 1

Targi, Festyny, Jarmarki

: 22 kwie 2010, 09:04
autor: MarekWaskiel
Jeżeli jeszcze nie wiesz dokąd się wybrać na wakacje to może warto odwiedzić targi turystyczne. w dnaich 24 – 25. kwietnia 2010 odbędzie się spora impreza w Warszawie. Będą to Międzynarodowe targi Turystyki i Wypoczynku „LATO’ miejsce: Warszawa, ul. Marsa 56c . Duża oferta polskich regionów oraz gości z zagranicy. Możliwość uzyskania informacji od biur podróży, hoteli, PTTK, zagranicznych przedstawicielstw turystycznych, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, samorządów województw, powiatów, miast i gmin. Liczne konkursy dla publiczności.

Sporo ciekawych tematów na zdjęcia:

25. kwietnia 2010 – Dzień Ziemi – Warszawa, Pole Mokotowskie
Festyn ekologiczny połączony z prezentacja parków narodowych, krajobrazowych, Lasów Państwowych, oferty w zakresie turystyki przyrodniczej i agroturystyki. Cenne materiału promocyjne. Konkursy.

9 - 9 maja Bitwa o Tykocin: Nasi odbiją zamek z rąk Szwedów
Obóz rycerski, turniej łuczniczy i szabli, ćwiczenia oddziałów konnych, piechoty i artylerii. Tak 8 i 9 maja grupy rekonstrukcyjne uczczą 353. rocznicę walk o Tykocin. Będzie około 100 rycerzy!

16 maja 2010 – Podlaskie gminy w Warszawie, Krakowskie Przedmieście, Prezentacja oferty turystycznej miast, gmin, organizacji turystycznych województwa podlaskiego. Produkty regionalne. Cenne materiały informacyjne.
_________________
http://www.waskiel.pl