Spotkanie organizacyjne 12 marca 2018 r.

[Informacje, harmonogram, pytania ]
Awatar użytkownika
MarekWaskiel
Administrator
Posty: 919
Rejestracja: 05 wrz 2010, 01:40
Imię: Marek
Nazwisko: Waśkiel
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

Spotkanie organizacyjne 12 marca 2018 r.

Post autor: MarekWaskiel » 28 lut 2018, 11:07

Dzień dobry,

Absolwentów moich kursów fotografii z roku 2017 r.,
(i wcześniejszych jeśli mają chęć i nie brali udziału w takiej wystawie)
zapraszam na spotkanie organizacyjne w sprawie wystawy po kursie DEBIUTY.


Warto pokazać i zobaczyć swoje zdjęcia w formie dużych odbitek na wystawowej ścianie.

Obrazek

Wystawa odbędzie się w Atrium Targówek - podobnie jak wystawa członków FKA

Po spotkaniem kursowym 12 marca 2018 (poniedziałek) dokonamy wyboru zdjęć, ustalamy ile osób będzie brać udział, wybierzmy komitet organizacyjny i ustalimy warunki finansowe i kalendarz działań.

12 marca 2018 godzina 21.00 – Stawki 14 sala 208

Na spotkanie osoby zainteresowane udziałem przynoszą po 5 zdjęć, które chcą pokazać na wystawie. Z owych 5 propozycji w trakcie wspólnej dyskusji zostaną wybrane zdjęcia do pokazania na wystawie w liczbie określonej... ich poziomem oraz liczbą uczestników wystawy. Propozycje muszą być dostarczone w formie odbitek 13 na 18 cm lub 15 na 21 cm na papierze matowym. Proszę nie przynosić większych ani mniejszych!

Zdjęcia muszą być dostarczone osobiście na spotkanie – nie rozpatruję zdjęć nadesłanych mailem i dostarczonych przez osoby trzecie. Z mego doświadczenia wynika, że potem jest tylko kłopot z takimi osobami, które nie pojawiają się na spotkaniach i nie biorą udziału w przygotowaniach. Zasada jest prosta: nie ma Cię na spotkaniach organizacyjnych wystawy – nie ma Twoich zdjęć na wystawie.


Zdjęcia proponowane na wystawę muszą być wykonane pomiędzy datą zakończenia kursu a datą zgłoszenia zdjęć na wystawę - tematyko dowolna (czyli nie muszą być zdjęciami kursowymi to znaczy wykonanymi podczas zajęć). Zdjęcia muszą być oryginalnymi autorskimi propozycjami, mam nadzieję, że każda z osób przynosząca propozycje na wystawę ma tego świadomość. Proszę sprawdzić ostrość, wielkość, kompozycję... po prostu wybrać świetne zdjęcia :) Pamiętajcie na dużych odbitkach wszystko widać!

Wystawa odbywa się na koszt uczestników (m.in. koszt odbitek passportu itp., ewentualnego katalogu i innych wydatków), który finalne zostanie określony przez wybrany pośród uczestników Komitet Organizacyjny.

Pozdrawiam
Marek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość