Strona 1 z 1

Pierwsze Spotkanie Kursu - Zima 2020

: 08 sty 2020, 15:29
autor: MarekWaskiel
Dzień dobry,

1.
Spotykamy się w na pierwszych zajęciach o godz. 19.00 w Szkole Poligraficznej ul. Stawki 14 (róg Stawki i Jana Pawła II) w sali 208 (2 piętro, przy schodach). Każde zajęcia trwają minimum do 21.00.

2.
Osoby przyjeżdżające autem. Jest kilka miejsc parkingowych bezpośrednio przed wejściem do szkoły (na chodniku -często zajęte...) oraz na Stawki po drugiej stronie Al. Jana Pawła (tam jest ich najwięcej za przystankiem MZK) są także miejsca za szkołą na ul. Dzikiej. Wiele osób korzysta z prostego rozwiązania jakim jest parkowanie auta w galerii Arkadia i spacer na miejsce zajęć ok. 10 min.(albo przejazd 2 przystanków tramwajem).

3.
Zgodnie z moimi zapowiedziami na pierwsze zajęcia bardzo proszę o przyniesienie kilku swoich zdjęć (do 5 sztuk) w formie dobitek lub wydruków o wymiarach 13 na 18 cm lub zbliżonych np. 15 na 23 cm (odbitki najlepiej na papierze matowym). Jeszcze raz przypominam, że na kursie zdjęcia uczestników oglądamy wyłącznie w takiej formie. Absolutnie nie posługujemy się prezentacjami elektronicznymi.
Jeżeli ktoś robi odbitki w CH TARGÓWEK to laboratorium Fotogeneracja warto się powiedzieć, że się uczestniczy w moim kursie, wówczas są zniżki :)

4.
Przydatny będzie notatnik albo segregator – najlepiej w formacie A4 ponieważ przed wykładem (rano) udostępniam materiały w formie konspektu, które będą do pobrania.

5.
Aparaty przynosimy na wszystkie plenery oraz zajęcia (wykłady) oznaczone czerwoną literką A w planie zajęć (został on wysłany mailem). Proszę na zajęcia przynosić instrukcję obsługi aparatu.

6.
Mnóstwo przydatnych informacji jest publikowanych na moim blogu o fotografii: https://waskiel.pl/category/blog-o-fotografii/


7.
Jeżeli masz pytania napisz do mnie maila.

Pozdrawiam
Marek

Wycieczki kursowe: szczegółowe informacje o wycieczkach będą podawane na zajęciach oraz na tym forum.